Sari la conținut

A PFG 2002-2003

De la Wikipedia, enciclopedia liberă

Sezonul 2002-2003 a fost câștigat de CSKA Sofia .

Clasamentul final

[modificare | modificare sursă]
PosClubPWDLFAPts
1PFC CSKA Sofia262132671666
2PFC Levski Sofia261934611960
3PFC Litex Lovech261745492255
4PFC Slavia Sofia261637573051
5PFC Cherno More Varna261466422148
6PFC Lokomotiv Plovdiv261628563347
7PFC Spartak Varna2610412253434
8PFC Naftex Burgas2610313313633
9PFC Marek Dupnitsa268612354230
10PFC Lokomotiv Sofia267415233725
11PFC Chernomorets Burgas267316325624
12PFC Botev Plovdiv266317266121
13PFC Dobrudzha Dobrich264220197314
14PFC Rilski Sportist Samokov26161920639